Biografie

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate inventore veritatis et quasi.

V roce 2007 resp. 2009 vzniká ve Pcherách na Kladensku kapela Bezstarost ve složení Peťák, Svobi, Ďudu, Vládik a Hovnys. Kapelou si prošlo několik dalších členů, ale nejvýraznější sestavou byla změna, kdy Vladika nahradil Maso a Hovnýse „Chleba“. Tak kapela fungovala až do roku 2015 kdy se připravovala na natáčení 3. CD, ale pro nezájem některých členů defacto před termínem natáčení se kapela ze dne na den rozpadla. Zůstalo tak několik nových připravených songů, které mířily už jen do šuplíku.

V roce 2020 pozastavuje činnost kapela FO, kde mezitím působili Peťák, Svobi, Kuba, Vojta a Ciril. Shodou okolností se ozývá Ďuďu, který by chtěl přímo oživit Bezstarost, ale pro zájem posledních členů FO pokračovat směrem dál, jsme se rozhodli pro zcela novou cestu a vytvořit tak novou kapelu s nápady rozdělaných písní Bezstarosti a FO. Bohužel se od nás odloučil Kuba, který se vrací zpět do Náchoda. Vlivem nepříznivé epidemické situace (všichni moc práce a moc karantén) se až z kraje roku 2022 kapela pojmenovaná jako Rumble Ansamble [čti rambl ansambl] rozhoduje pro natáčení prvních skladeb (DEMO 2022 – Krásný a zvláštní, Kladenskej punk) a připravuje se na první vystoupení. Po několika prvních koncertech se ke kapele přidává na post kytaristy další člen Alfy (MtC) a kapela tak vystupuje v tomto složení:

 

Ďuďu (exWajgl, exBezstarost) – Zpěv

Svobi (exBezstarost, exFO) – Kytara, vokály

Alfy (MtC) – Kytara

Peťák (exBezstarost, exFO) – Basa, vokály

Vojta (exWajgl, exFO, MtC, exSvoloč) – Bicí

 

V průběhu roku 2023 se kapela mnohem více dostává do podvědomí scény a zároveň se odebírá do nahrávacího studia Sklep v Kolíně, kde u Ládi Douska nahrává své první album o jedenácti skladbách. Vzniká také první oficiální merch kapely, připravuje se nová grafika, web a další nové skladby.

Voluptate inventore veritatis et quasi duis aute irure dolor.

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. 

When I sing ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque dolore eu fugiat.

Mercy Law

Ďuďu

Zpěv

Ex Wajgl, ex Bezstarost. Milovník ležáků. Oblíbené kapely: The Exploited, The Casualties.

Svobi

Kytara, vokály

Aktivní na scéně od roku 2007 – 2015. Ex Bezstarost a její zakladatel. Ex falešný obvinění – hostem a členem od 2012 do 2020. Od 2022 Rumble Ansamble.

Alfy

Kytara

Od roku 2016 v kapele Mic the Catcher, na konci roku 2022 se přidal k Rumble Ansamble. Oblíbené kapely: Jinjer, Bullet for My Valentine, Falling in Reverse.

Peťák

Baskytara, vokály
Aktivní na scéně od roku 2007. Ex a zakladatel kapely Bezstarost, ex Falešný Obvinění. V kapele od počátku (únor 2022).

Vojta

Bicí

Ex Wajgl, ex Svoloč. Odborník na psychické poruchy a PTSD. Oblíbené kapely: Avenged Sevenfold, Kaleo, Punk Floid.